Gucci

Gucci se spojilo se společností za NFT sběratelskou kolekcí Bored Ape Yacht Club

Gucci se spojilo se společností Yuga Labs, která vytváří digitální sběratelské předměty známé jako NFT. Italská značka módního oblečení a doplňků bude spolupracovat s tímto společenstvím na vývoji nové sběratelské série NFT.

Yuga Labs se proslavil vytvořením digitálních postaviček zvaných Bored Apes. Ty jsou unikátní a vytvářejí se na blockchainu, což zaručuje jejich autentičnost. Od vzniku BAYC v květnu 2021 získaly tyto digitální postavičky obrovskou popularitu a některé z nich se prodávají za statisíce dolarů.

Spolupráce s Gucci je nejnovějším příkladem toho, jak se luxusní značky zajímají o digitální umění a blockchain technologie. Gucci v poslední době představil digitální modely svých produktů a v roce 2019 spolupracoval se společností Aria na vytvoření virtuálního módního přehlídky.

Společnost Gucci uvedla, že spolupráce s Yuga Labs bude představovat novou kapitolu v oblasti digitálního umění a že se těší na sdílení svých zkušeností a kreativní energie s touto inovativní společností.

Tato spolupráce mezi luxusní značkou a digitální sběratelskou společností ukazuje rostoucí význam NFT a blockchainu v umění a módním průmyslu. Očekává se, že další značky budou následovat příkladu Gucci a budou hledat možnosti spolupráce s digitálními umělci a sběratelskými společnostmi.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..