Zdroj: Udi Wertheimer / X.com

Genesis Cat od Taproot Wizzards byla vydražena za více než 250 tisíc dolarů

Minulý týden jsme vás informovali v jednom z článků, že legendární Taproot Wizzards již brzy spustí vlastní NFT kolekci Quantum Cats.

Jedná se kolekci 3 333 kusů NFTs, která bude oficiálně spuštěna 29. ledna na Bitcoinu. Mimo spuštění kolekce se Wizzard rozhodli také přispět 1/1 na míru vytvořeným NFT do Ordinals dražby aukčního domu Sotheby’s.

NFT s názvem Genesis Cat se dražilo několik dní a zaznamenalo nadměrný zájem sběratelů. Nakonec se prodalo za významných 6,31 BTC, což překračuje hranici 250 000 dolarů. Tento prodej přispěl k celkové aukci Ordinals, která shromáždila téměř 1,1 milionu dolarů.

Genesis Cat přispěla k významnému milníku Ordinals v rámci Sotheby’s aukčního domu a rozšiřuje její portfolio za hranice předchozích prodejů NFTs na Ethereum.

Michael Bouhanna, vedoucí Sotheby’s divize pro digitální umění, zdůraznil enormní úspěch Ordinals aukcí. Uvedl, že prostřednictvím Sotheby’s bylo vydraženo digitální umění v hodnotě přes 26 BTC, uskutečněno 641 nabídek a všechny aukční položky byly prodány, přičemž polovina z nich překročila i vysoké cenové odhady.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..