Gala Games přenáší NFT na GalaChain a navazuje partnerství s Elixir Games

Herní platforma Gala Games, nedávno oznámila přesun neprodaných a rezervovaných herních předmětů ve formátu NFT z Ethereum sítě na svůj nově spuštěný proprietární blockchain nazvaný GalaChain. Tento krok umožní hráčům využívat své NFT herní předměty bez placení vysokých poplatků za transakce na síti Ethereum.

Hlavním cílem Gala Games je vytvářet prvotřídní herní zážitky, které klade důraz na vlastnictví hráčů. Během minulého roku platforma představila několik her a má více než tucet titulů ve stádiu pokročilého vývoje.

Gala Games nyní nabídne hráčům nové „NFT Mystery Boxy“ v různých úrovních, které obsahují herní předměty, jež již nejsou dostupné v rámci Gala Games Store. Momentálně má ve své nabídce 30 204 Mystery Boxů, dostupných za různé ceny. Každý Mystery Box obsahuje tři náhodné herní předměty (tokeny) z různých her v ekosystému Gala Games, které budou uloženy na blockchainu GalaChain.

Jason „BitBender“ Brink, prezident blockchainu v Gala Games, poznamenal: „Přesun NFT z našich her na vlastní blockchain první vrstvy je obrovským krokem vpřed. Tyto herní předměty jsou určeny k používání a zábavě, a hráči se nemusí trvale starat o mosty a transakční poplatky na Ethereum síti.“

V minulém týdnu se Gala Games spojila s Elixir Games, aby přinesla některé populární herní tituly, včetně simulace farmy „Town Star“ a PvP akční hry „Spider Tanks“, na svou herní platformu. Elixir Games je známá svou distribuční platformou Web3, která hráčům poskytuje poutavý herní zážitek a silné zapojení do komunity.

Carlos Roldan, zakladatel a CEO Elixir Games, sdílel svůj zápal pro tuto spolupráci: „Naším cílem je hráčům poskytnout ten nejlepší herní obsah a angažovanost komunity, a tato spolupráce nám umožňuje splnit tuto obnovu.“ Roldan rovněž uvedl, že po spuštění plánují do své herní nabídky začlenit další tituly od Gala Games.

V rámci této spolupráce se Elixir Games stane hostitelem dedikovaného uzlu v síti Gala, kde budou pořádat týdenní herní akce s exkluzivními cenami a speciálními hosty z programu Elixir Partner.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..