Futureverse

Futureverse získal investici 54 milionů dolarů

Společnost Futureverse, působící v oblasti AI a metaverse, získala investici 54 milionů dolarů v novém kole financování, jehož cílem je spojit AI a metaverse. Kolo vedla společnost 10T Holdings a zahrnovalo i účast společnosti Ripple.

Futureverse se snaží spojit technologickou infrastrukturu a obsah řízený AI, aby vytvořil otevřený metaverse. Společnost byla založena, aby poskytla vývojářům a uživatelům možnost vytvářet interoperabilní obsah a aplikace, které byly dosud v metaverse nedostupné.

Futureverse spustila hru AI League ve spolupráci s FIFA na iOS a Android. Také se spojila se společností Muhammad Ali Enterprises na vydání první AI boxerské hry, Muhammad Ali – The Next Legends.

Společnost Futureverse vznikla sloučením osmi společností koncem roku 2022, přičemž poté byly následně připojeny další tři. Nejvýznamnějšími stávajícími projekty Futureverse jsou FLUF World, kolekce nezaměnitelných tokenů (NFT) zobrazujících kreslené králíky a AI League, mobilní fotbalová hra licencovaná světovou fotbalovou federací FIFA.

Futureverse hodlá použít výnosy z investičního kola na další rozvoj technologií společnosti, včetně platformy Futureverse, která nabízí nástroje a produkty „Powered By Futureverse“. Futureverse používá The Root Network, blockchain a sadu protokolů s předpřipravenými nástroji pro výstavbu metaverse aplikací, her a zážitků nové generace.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..