Zdroj: Lx.com/everydayzukini

Faraway přináší Ethereum Mechy HV-MTL do arénové střílečky Shatterline

Herní startup Faraway plánuje integrovat mech obleky HV-MTL z Ethereum a IP Legends of the Mara do několika her, počínaje arénovou střílečkou Shatterline. Tyto mech obleky HV-MTL, původně vytvořené společností Yuga Labs na blockchainu Ethereum, budou po změně vlastnictví představeny ve Shatterline, což je bezplatná střílečka dostupná na PC v předběžném přístupu od roku 2022. Faraway, který úzce spolupracuje s Yuga Labs, v dubnu zakoupil IP HV-MTL a Legends of the Mara a tento týden na Twitteru odhalil krátký trailer, který ukazuje 3D mechy, kteří pomáhají pěšímu hrdinovi ve střílečce z pohledu první osoby.

Shatterline plánuje ukončit servery předběžného přístupu 1. srpna, před plnohodnotným spuštěním hry později v roce 2024. Alex Paley, spoluzakladatel Faraway, uvedl, že se pracuje na spuštění hry na Epic Games Store. Paley dále uvedl, že Faraway diskutoval s vývojářem Shatterline, společností Frag Lab, o potenciální implementaci Web3 funkcionalit již od roku 2022, ale Frag Lab se chtěl nejdříve soustředit na doladění hratelnosti a připravenost hry pro široké publikum.

Diskuse o akvizici IP HV-MTL a Legends of the Mara s Yuga Labs začaly na začátku roku 2023 s cílem rozšířit tyto IP do více her. CEO Yuga Labs Greg Solano přiznal, že Bored Ape Yacht Club se přetížil příliš mnoha projekty a ztratil směr. Paley uvedl, že možnost spolupráce se Shatterline byla klíčovým faktorem pro rozhodnutí pokračovat v dohodě s Yuga Labs.

Shatterline plánuje plně integrovat HV-MTL do hry ve čtvrtém čtvrtletí 2024, což přinese významné výhody pro vlastníky HV-MTL NFT v režimech expedice a PVE. Po úvodním spuštění Faraway také plánuje další integraci tříd HV-MTL a postav z Legends of the Mara, včetně Koda Maras a Shattered Goliaths, což přinese další inovace a rozšíření herního zážitku.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..