The Voice v metaverse od The Sandbox
Zdroj: The Sandbox / X.com

Fanoušci talentové soutěže The Voice nyní mohou virtuálně koučovat zpěváky a vyhrávat NFT

Zpěvácká talentová soutěž The Voice vstupuje do světa metaverse se svými prvními herními zážitky. Fanoušci nyní mohou virtuálně koučovat zpěváky, získávat NFT na základě předpovědí výsledků a užívat si jedinečné zážitky.

Dne 8. května společnosti The Sandbox ve spolupráci s Virtual Brand Group (VBG) a ITV Studios spustily „The Voice Coach Battle“. Tato funkce umožňuje fanouškům napodobit kouče, jimiž jsou zpravidla známé celebrity, tím, že se usadí na jejich ikonických červených židlích a mohou tak koučovat virtuální talenty, přičemž hra se vyvíjí na základě jejich rozhodnutí.

Tato interaktivní zkušenost v metaverse je také integrována s 25. sezónou The Voice na NBC, čímž motivuje fanoušky k účasti s týdenními odměnami v podobě NFT za správné předpovědi postupu jednotlivých soutěžících. Účastníci mohou vyhrát šanci zúčastnit se živého nahrávání show, čímž se propojují virtuální a reálné světy.

Justin Hochberg, generální ředitel společnosti VBG, zdůraznil roli sociálních her v zapojení mladé skupiny fanoušků, což by mohlo prodloužit životnost televizního formátu a zvýšit jeho globální hodnotu. Předpovídá, že do dvou let budou všechny hlavní světové série nabízet podobné herní zážitky v reálném čase, které budou integrovány s živými pořady.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..