Exkluzivní Mini Kufr za 6 000 eur od Louis Vuitton

Ikonická módní značka Louis Vuitton (LV)  představila exkluzivní nabídku pro majitele svých NFT – virtuální a fyzický mini kufr navržený uměleckým ředitelem Nicolasem Ghesquière.

Je třeba vlastnit  Treasure Trunk NFT a pak za 6 000 eur můžete být jedním z 200 majitelů „Via Tile Trunk“. Tato speciální edice spojuje digitální a hmatatelný svět v bílých a zlatých tónech s ikonickým kostičkovým vzorem Damier od LV.

Digitální verze kufru je popisována jako „óda historickému motivu Damier“, který se pixel po pixelu materializuje díky digitálnímu řemeslu od Louis Vuitton. Přestože byl kufr poprvé představen během módní přehlídky na Champs-Élysées v Paříži, reálně si ho budeme moci vyzvednout až v březnu 2024.

Tímto projektem Nicolas Ghesquière poprvé hraje klíčovou roli ve Web3 iniciativě od LV, a tím značka pokračuje ve svém průkopnickém přístupu k digitálnímu světu. Louis Vuitton tímto vstupuje do světa NFT, rozšiřuje své hranice a navazuje na úspěch svých minulých blockchainových projektů.

Tato inovativní kombinace technologie a módy nabízí luxusní značce příležitost nejen k prezentaci nových výrobků, ale také k poskytování jedinečných zážitků pro své vybrané klienty. Je to vítězství pro designéra i pro spotřebitele, kteří mohou získat něco skutečně výjimečného.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..