Doodles Film
Zdroj: Doodles / X.com

Doodles představí vlastní animovaný film ve spolupráci se známými umělci

Ve čtvrtek NFT projekt Doodles odhalil plány na animovaný film nazvaný „Dullsville and the Doodleverse“, ve kterém se objeví hudba od Pharrella Williamse, Dwayna „Lil Wayne“ Cartera a Coi Leray. Film produkuje animační studio Golden Wolf, které Doodles získali v lednu 2023, a režíruje ho spoluzakladatel Doodles Scott „Burnt Toast“ Martin.

Popisovaný jako unikátní spojení animace a hudby, Pharrell Williams, který se stal hlavním ředitelem značky Doodles v červnu 2022, dodá filmu hudbu. Soundtrack vyjde pod značkou Doodles Records, ve spolupráci s Columbia Records, a bude doprovázen třemi hudebními videoklipy. Lil Wayne a Leray se připojí k soundtracku svými vokály a v filmu propůjčí své hlasy postavám, Lil Wayne jako kapitán Stoke a Leray jako Deysi.

Premiéra filmu je naplánována na Mezinárodní filmový festival v Torontu (TIFF) v září a bude předcházet kampaň „Project Gray“, která začne na začátku léta. Julian Holguin, generální ředitel Doodles, reflektoval nad vývojem filmu a zdůraznil, že rozhodnutí dát přednost tvůrčí kontrole před spoluprací s velkými animačními studii vedlo k nákupu Golden Wolf a internímu vývoji projektu.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..