Diesel NFT kolekce

Diesel umožní přístup na Milan Fashion Week i za využití NFT technologie

I v letošním roce nás čeká populární Milan Fashion Week. Minulá sezóna se dostala na přední strany médií díky nekonvenčnímu pozadí módní přehlídky, které vytvořila věž složená z 200 000 kondomů značky Durex.

Nyní, s příchodem nové kolekce Spring 2024, přichází mimo nový koncept také novinka ve formě využití NFT technologie. Ta umožní vstup pro dalších 300 hostů. Slavný italský módní label pod vedením kreativního ředitele Glenna Martense totiž navázal na spolupráci s platformou Public Pressure, která se zaměřuje na Web3 kulturu a hudbu. V této spolupráci uvádí také NFT kolekci Metamorph, která obsahuje 300 NFTs běžících na Polkadot a Polygon sítích.

Tyto jedinečná digitální aktiva nabízí řadu výhod, kdy  lze považovat přístup k nadcházející módní přehlídce od Diesel. Držitelé NFT budou mít tu čest účastnit se dlouho očekávaného představení na mole, kde se budou moci setkat s hosty, jako jsou samotní nakupující, redaktoři, influenceři a jiné celebrity.

NFTs, pojmenovaná podle jednoho z modelů hodinek od Diesel, poskytnou také například exkluzivní přístup na seznam oprávněných osob pro nákup jedné z 300 limitovaných edic hodinek Metamorph navržených Martinem Martensem. Tyto ruční hodinky kombinují fyzickou řemeslnou práci s digitálním prvkem.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..