CyberKongz již brzy spustí novou NFT kolekci

CyberKongz ohlásili významný krok pro svou blockchainovou hru, kterým je přesun ze sítě Polygon na Ronin blockchain od společnosti Sky Mavis, tvůrců populární blockchainové hry Axie Infinity. Spolu s tím ohlásili také spuštění nové NFT kolekce Genkai, inspirované anime, která bude dostupná jak na Roninu, tak na Ethereum síti. Kolekce Genkai bude obsahovat celkem 20 000 NFTs, z nichž 16 000 bude mintováno Ethereum blockchainu a zbývajících 4 000 pak na Ronin blockchainu, s možností libovolné migrace jednotlivých NFTs mezi těmito blockchainy.

Mintování Genkai kolekce začíná 27. července při ceně 0,25 ETH (přibližně 460 dolarů) za kus, přičemž na své si přijdou také majitelé CyberKongz NFTs, kteří obdrží Genkai airdrop zdarma. Sky Mavis rovněž odmění i vlastníky Mystic Axie NFTs, a to speciálními Genkai NFTs.

CyberKongz má za cíl expandovat na japonské trhy a považuje kolekci Genkai za důležitý milník pro růst svého ekosystému. Zakladatel a umělec za značkou CyberKongz, známý pod pseudonymem Myoo, vyjádřil nadšení z rozvoje tohoto projektu a spolupráce s Roninem na vývoji hry zaměřené na Genkai.

Partnerství mezi CyberKongz a Sky Mavis není jen obchodní tahem, ale spočívá i ve sdílených hodnotách a historii komunity. Kathleen Osgood, ředitelka rozvoje obchodu u Sky Mavis, vyjadřuje optimismus ohledně budoucnosti blockchainových her a považuje CyberKongz za klíčového hráče v rámci Web3. Klíčem k úspěchu je podle ní vytváření unikátních zážitků, které osloví uživatele Web3, namísto pouhého opakování úspěšných modelů z Web2.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..