COOLCATS

Cool Cats oznámili partnerství s Futureverse

Digitální NFT kolekce Cool Cats oznámila vstup do strategického partnerství s blockchainovou společností Futureverse, která se specializuje na vytváření a správu digitálních aktiv. Toto partnerství umožní rozšíření platformy Cool Cats a vylepšení uživatelského zážitku, zatímco Futureverse poskytne své technologické znalosti a zkušenosti v oblasti blockchainu. Společná spolupráce umožní oběma firmám expandovat na nové trhy a získat lepší přístup k různým příležitostem v digitálním světě.

Cool Cats plánuje spustit vlastní interní Web3 portál a tržiště, kde budou majitelé moci upravovat svá digitální aktiva. Kromě toho bude dostupná i virtuální metaverse zkušenost, která umožní 3D Cool Cats prozkoumat svět za hranicemi své 2D formy. Díky nástrojům umělé inteligence budou moci majitelé spolupracovat na vývoji obsahu Cool Cats a tím se podílet na jeho evoluci.

Cool Cats se zavázali k dosažení svého cíle stát se přední zábavnou značkou, která oslavuje „COOL“ prostřednictvím komunitních příběhů a inovací. Spolupráce s Futureverse jim umožní posunout se v této cestě dále a vytvořit zajímavé příležitosti pro fanoušky a sběratele digitálních uměleckých děl.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..