Alegre

Bývalý prezident a COO společnosti Activision Blizzard se stává CEO společnosti Yuga Labs

Daniel Alegre, bývalý prezident a COO společnosti Activision Blizzard, se připojuje ke společnosti Yuga Labs jako její nový CEO. Yuga Labs je startupová společnost, která stojí za sérií NFT Bored Ape Yacht Club. Alegre nastoupil do Activision Blizzard v roce 2020 a nyní se připojí k Yuga Labs, aby vedl a pomohl s dalším rozvojem Bored Ape Yacht Clubu.

Yuga Labs oznámila Alegreho příchod v prosinci 2021. Alegre nahrazuje bývalou CEO společnosti Yuga Labs Nicole Muniz, která se stává předsedkyní představenstva. Alegre bude mít na starosti celkovou strategii společnosti a bude dohlížet na vývoj nových produktů.

Alegre má významnou zkušenost v oblasti technologií a digitálních médií. Před svým působením v Activision Blizzard strávil 16 let v Googlu, kde zastával několik významných pozic, včetně pozice prezidenta pro globální obchod, nákupy a platby.

Yuga Labs se v současné době snaží rozšířit svůj tým pracující na kolekci BAYC. Bored Ape Yacht Club má v současné době tržní kapitalizaci přesahující 2,5 miliardy dolarů, což z něj činí jednu z nejvýznamnějších sběratelských sérií NFT.

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..