Zdroj: https://x.com/pudgypenguins/

Buď v obraze #78: Pudgy Penguins prodali milion hraček, CryptoPunku #741 vydražen za rekordní částku

V uplynulém týdnu projekt Pudgy Penguins oznámil prodej více než milionu hraček, které jsou nyní dostupné i v Targetu. Držitelé jejich NFT získávají 5 % z licenčních poplatků. Yuga Labs přichází s novou verzí hry Dookey Dash, která nabídne nové mapy, režimy a denní úkoly s odměnami. Plné spuštění je plánováno na konec měsíce. Shiba Inu ($SHIB) se stává platnou „měnou“ také pro Airbnb, Nike a další platformy díky integraci s Polygon a Binance Smart Chain. A konečně CryptoPunk #741 se prodal za téměř 800.000 USD, čímž posílil pozici této kolekce mezi nejvýznamnějšími projekty.

Projekt Pudgy Penguins prodal více než milion hráček

Podle generálního ředitele projektu Pudgy Penguins, Luca Schnetzlera, se za posledních 12 měsíců prodalo více než milion hraček stejného názvu. Pudgy Penguins je populární kolekce vytvořená v roce 2021, která obsahuje 8.888 barevných avatarů tučňáků. Projekt měl bouřlivý začátek, kdy se jeho bývalý zakladatel zapletl do obvinění z tzv. rug pullu (tedy zjednodušeně přivlastnění finančních prostředků projektu a jeho následné opuštění). Aktuální CEO Schnetzler však značku v roce 2022 koupil za 2,5 milionu dolarů. Plyšové verze populárních tučňáků se mimo jiné prodávají také v maloobchodním gigantu Walmart, což přispělo k jeho úspěchu. Model projektu Pudgy Penguin umožňuje držitelům NFT získat 5 % licenčních poplatků z čistých příjmů prodeje fyzických výrobků. Podle tržiště OpenSea činí minimální cena NFT (floor price) 12,87 Etherea, což je při současných cenách přibližně 37.580 USD.

Populární hra Dookey Dash od Yuga Labs přichází s novou verzí

Nová hra Dookey Dash, testovaná na akcích jako NFT Paris a Token2049, přináší vzrušující funkce. Nefinální verze je k dispozici na Filipínách a v Austrálii, s dalšími funkcemi před spuštěním. Hráči mohou prozkoumat nové mapy a plnit úkoly v režimu Arcade Mode, podobně jako v Candy Crush. Pro hardcore hráče zůstává Championship Mode s žebříčky. Hra má být zábavná a přístupná pro všechny. Spuštění je plánováno na konec měsíce. Více v článku zde.

NFT tržiště, Airbnb a Nike nyní přijímají Shiba Inu

„Starý známý“ meme coin Shiba Inu ($SHIB) neumírá, ba naopak. Nedávno totiž rozšířil své využití jakožto platební metody a nyní jej akceptují významné značky včetně Airbnb a Nike, stejně jako různá NFT tržiště po integraci s Polygon a Binance Smart Chain. To vše díky spolupráci s CoinGate. Platební brána tuto integraci oznámila na X a vyzvala tak „Shibarmy“, aby si nákupy za využití svých tokenů vyzkoušeli. Kromě toho lze $SHIB nyní použít k nákupům her na platformách Steam a Playstation. $SHIB vstoupil na NFT scénu už v loňském roce, tehdy prostřednictvím společnosti NOWPayments, poskytovatele platebních služeb, která tržištím tuto integraci umožnila.

Pudgy Toys v prodejnách Target

Rozšíření Pudgy Toys do prodejen Target je významným krokem pro Pudgy Penguins, spojujícím digitální aktiva s tradičním maloobchodem. Tyto hračky inspirované NFT jsou nyní dostupné v Targetu po celých Spojených státech, posilující jejich pozici na trhu a nabízející unikátní propojení fyzického a digitálního světa. Více v článku zde.

Plešatý a odvážný: Prodej CryptoPunku #741 se přiblížil 800 tisícům dolarů

CryptoPunk #741 – proslulý svým nedostatkem vlasů – našel minulý týden nový domov ve sbírce uživatele „Rockefellercap“, který jej získal za neuvěřitelných 791 000 USD (270 ETH). Punk vyniká neobvyklým designem, který se vyznačuje zcela holou hlavou a zjednodušeným obličejem bez rysů. Tuto minimalistickou estetiku vykazuje pouze osm z 10 000 kusů kolekce. Údaje CryptoSlam řadí projekt na třetí nejvyšší místo mezi top sbírkami, hned za Axie Infinity, která má prodeje v celkové hodnotě 4,27 miliardy dolarů, a Bored Ape Yacht Club s 3,14 miliardy dolarů.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..