Pudgy Penguins x Target
Zdroj: Pudgy Penguins / X.com

Pudgy Toys v prodejnách Target

Rozšíření značky Pudgy Toys do prodejen Target představuje pro značku Pudgy Penguins významný milník, protože pokračuje v překonávání propasti mezi digitálními aktivy a tradičním maloobchodem. Tyto hračky inspirované kolekcí Pudgy Penguins NFT se již osvědčily jako hit v digitální oblasti a jejich fyzické protějšky jsou nyní k dispozici v uličce se sběratelskými předměty v obchodech Target po celé zemi. Tento vzrušující vývoj nejen posiluje přítomnost Pudgy Toys v maloobchodě, ale také nabízí jedinečný zážitek pro spotřebitele, který hladce spojuje fyzický a digitální svět.

Řada Pudgy Toys, uvedená na trh v květnu 2023, zahrnuje plyšáky, figurky a sběratelské předměty, které oživují digitální postavičky. Tyto postavičky jsou součástí online herního zážitku poháněného blockchainem zkSync, takže jsou více než jen hračkami; jsou součástí většího digitálního ekosystému. Zahrnutí QR kódu na každé hračce nabízí další vrstvu zapojení, která umožňuje spotřebitelům komunikovat se značkou Pudgy Penguins novým způsobem.

Expanze do společnosti Target, která je lídrem v oblasti maloobchodních inovací, navíc podtrhuje snahu společnosti Pudgy Penguins rozšířit svou komunitu a přilákat ke svému IP nové rozmanité publikum. Jedinečný přístup značky k vývoji komunitně řízených a vlastněných IP, který využívá sociální média a technologii blockchain, byl pro její úspěch zásadní.

Pudgy Penguins se nadále vyvíjí a inovuje, uvedení Pudgy Toys v prodejnách Target představuje významný krok vpřed na jejich cestě k novému definování spotřebitelské zkušenosti v digitálním věku.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..