Zdroj: https://nftplazas.com

Buď v obraze #73: Bitcoin Runes jsou za rohem, Animoca Brands spustí NFT platformu

Dnes se podíváme na novou blockchainovou hru od áčkového studia Ubisoft. Hra Champion Tactics Grimoria slibuje unikátní herní zážitek, kde hráči vytvářejí a ovládají jedinečné figury na blockchainu. Animoca Brands Japan chystá spuštění nové NFT platformy, která propojí projekty web3 v Japonsku s globálním trhem. Projdeme si také nový standard tokenů pro Bitcoin, Runes, který slibuje efektivnější a spolehlivější transakce. A nakonec se podíváme na Samsung, který integruje technologii Web3 do svých chytrých televizorů, což umožní uživatelům interagovat s digitálním obsahem a spravovat svá NFT prostřednictvím dálkového ovládače. Sledujte nás pro tyto a další novinky!

Ubisoft představuje první trailer na svou blockchainovou hru

AAA herní studio Ubisoft se blíží k vydání své první hry založené na blockchainu poté, co během „Paris Blockchain Week“ zveřejnilo první herní trailer na hru Champion Tactics Grimoria. RPG hra umožňuje hráčům vytvářet figurky, evidované na blockchainu, s jedinečnými vlastnostmi a charakteristikami, které lze spojit do tříčlenného týmu pro tahovou hru. Dle vedení společnosti začalo studio hru vyvíjet v loňském roce. Nejprve zde zavládl pocit, že začínat s AAA titulem je příliš ambiciózní, a tak si chce zmíněné studio hrou Champions Tactics „otestovat vody“. Podle Ubisoftu není nutně cílem vydat hru kvůli finanční motivaci, ale dokázat, že studio dokáže vydat kvalitní web3 hru, která hráčům poskytne skutečné vlastnictví digitálních aktiv.

Animoca Brands spustí v Japonsku novou NFT platformu

Animoca Brands Japan chystá novou platformu pro NFT, která má být spuštěna v létě 2024. Propojí projekty web3 v Japonsku s globálním trhem a bude nabízet i podpůrné služby v oblasti strategie a marketingu. Společnost hraje klíčovou roli jako vstupní brána do světa web3 v Japonsku a nedávno uzavřela strategické partnerství s burzou HashKey Exchange. Více v článku zde.

Bitcoin Runes klepou na dveře. Proč by vás to mělo zajímat?

Protokol Runes, který bude spuštěn koncem dubna, má změnit prostředí bitcoinu díky novému standardu tokenů. Bitcoin Ordinals umožňuje vytvářet unikátní „digitální artefakty“ vkládáním dat přímo na jednotlivé Satoshi, což jsou nejmenší nominální hodnoty Bitcoinu. Současný standard tokenů pro aktiva Bitcoinu, BRC-20, má však jednu nevýhodu. Vytváří nadbytečné „smetí“ v podobě UTXO (Unspent Transaction Outputs) – dosud neutracených digitálních aktiv, které mohou zahlcovat síť a vést k pomalejším, nákladnějším a méně spolehlivým transakcím. Zde přichází na řadu systém Runes. Jeho cílem je zefektivnit a optimalizovat způsob vytváření, správy a transakcí digitálních aktiv v síti Bitcoin zavedením efektivnějšího standardu tokenů, který minimalizuje zahlcení sítě a zvyšuje rychlost transakcí. Kdy se tedy Runes dočkáme? Podle všeho krátce po halvingu.

Samsung integruje Web3 do svých chytrých televizorů

Prostřednictvím svého ambiciózního projektu TX1 je technologický gigant připraven přinést zážitky založené na blockchainu více než 200 milionům uživatelů a změnit tak způsob, jakým diváci interagují s digitálním obsahem na svých televizorech. Díky spolupráci zahrnující zvučná jména jako World of Women, Illuvium, Ledger a Wilder World. Samsung tímto krokem představil limitovanou edici Web3 TV Bundle, která obsahuje chytrý televizor, peněženku Ledger a exkluzivní NFT. Tento balíček je navržen tak, aby poskytl vstupní bod pro uživatele a umožnil jim spravovat svá digitální aktiva prostřednictvím dálkového ovládání. Vydání aplikace NFT TV navíc dále zjednodušuje uživatelský zážitek a umožňuje divákům pracovat se svými NFT kolekcemi, prozkoumávat prostředí metaverza a přistupovat k různým funkcím blockchainu, aniž by potřebovali samostatný hardware nebo složité nastavení.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..