Animoca Brands

Animoca Brands spustí v Japonsku novou NFT platformu

Animoca Brands Japan se chystá spustit v létě 2024 novou platformu pro NFT. Platforma, jejíž název má být odhalen začátkem května, byla navržena tak, aby spojovala projekty web3 v Japonsku s globálním trhem. Zájemci o prodej svých NFT mohou již nyní posílat přihlášky. Kromě toho, že umožní prodej NFT, platforma bude také poskytovat různé podpůrné služby v oblasti strategie a marketingu.

Animoca Brands Japan, založená v roce 2021, hraje klíčovou roli jako vstupní brána do web3 světa v Japonsku, přičemž využívá rozsáhlé sítě více než 400 partnerských společností. Společnost nedávno začala nabízet podpůrné služby zahraničním projektům působícím v Japonsku. Zaměřuje se na producenty a držitele obsahu z oblastí vydavatelství, značek, vzdělávání, sportu, umění a herních společností.

Navíc, v lednu Animoca Brands uzavřela strategické partnerství s burzou HashKey Exchange, aby společně podporovaly iniciativy a strategický rozvoj ve světě virtuálních aktiv, včetně veřejných vzdělávacích aktivit na téma Web3. Toto partnerství má za cíl podporovat růst a inovace v oblasti digitální zábavy.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..