Shaq O'Neil

Basketbalová ikona Shaquille O’Neal čelí žalobám

Basketbalová ikona Shaquille O’Neal před pár dny obdržela právní dokumenty týkající se dvou samostatných žalob z kryptoměnového a NFT prostředí, a to přímo během přenosu NBA zápasu v místě, které kdysi neslo název FTX Arena v Miami.

Jedna z těchto žalob se zaměřuje na celebrity, které propagovaly zkrachovalou kryptoměnovou burzu FTX, a mezi významnými obviněnými jsou i bývalý profesionální hráč amerického fotbalu Tom Brady či herec Larry David.

Druhá žaloba se specificky zaměřuje na O’Neala a jeho NFT projekt Astrals, který byl spuštěn v březnu loňského roku. V žalobě se tvrdí, že NFT tokeny Astrals nabízené k prodeji byly nezaregistrované cenné papíry a byly spojené s přísliby, které bývalý basketbalista nedodržel.

Obě žaloby proti O’Nealovi vedou advokátní kanceláře The Moskowitz Law Firm a Boies Schiller Flexner LLP, které spolupracují na obou případech. Po obviněních, že Shaq se vyhýbá doručovatelům a brání průběhu soudních řízení, uvedl právník Adam Moskowitz, že právní kroky nyní mohou pokračovat.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..