Azuki Elementals

AzukiDAO hlasuje o vrácení 20 tisíc etherů po nezdařené NFT kolekci Elementals

„Dostali jsme pouze podobný profilový obrázek jako původní držitelé Azuki,“ stojí v návrhu DAO.

Skupina držitelů NFT Azuki volá po vrácení téměř 20 000 etherů týden po prodeji NFT kolekce Elementals, s důvody od zklamání z kolekce po obvinění týmu z otevřeného podvodu. Hlasování navrhuje vrácení veškerých získaných prostředků DAO pro „podporu růstu celé komunity Azuki“, jako je poskytování odměn a pobídek pro umělce a tvůrce obsahu. Nově vytvořená DAO měla v pondělí 72 členů, s pouze 36 hlasů pro návrh, přičemž téměř 40% „ano“ hlasů pocházelo od jediného držitele.

Chiru Labs, společnost stojící za NFT projektem Azuki, vydala minulý týden Elementals jako doplněk ekosystému Azuki a vydělala 38 milionů dolarů za 15 minut. Kolekce však byla hodně kritizována. Komunita reagovala na to, že některé nové NFT vypadají příliš podobně jako kolekce Azuki z února 2022.

Někteří členové Azuki DAO však chtějí své peníze zpět. Návrh odeslaný o víkendu získal 88% hlasů pro plán vrátit peníze z prodeje Elementals komunitě.

Členové navrhli najmout právníka pro právní kroky proti tvůrci Azuki „Zagabondovi“ za údajný „rugging“ několika projektů. Na Twitteru však někteří nadšenci pro kryptoměny zpochybňují autentičnost AzukiDAO a jeho záměr.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..