Azuki Elementals

Azuki se rozšiřuje o novou NFT kolekci

Kolekce Azuki Elementals se začne prodávat prostřednictvím holandské aukce dnes večer s počáteční cenou 2 ETH za NFT. Nová kolekce byla oznámena na komunitní akci „Follow the Rabbit“ v Las Vegas minulý týden.

Chiru Labs, Web3 startup stojící za populární Ethereum NFT sbírkou Azuki, se chystá rozšířit projekt vydáním 20 000 nových NFT. Nová kolekce, Azuki Elementals, rozšíří ekosystém původního projektu s anime tématikou.

Majitelé Azuki NFT budou mít nárok na NFT zdarma, takže polovina kolekce je vyhrazena pro veřejný prodej. Elementals se začnou prodávat dnes v 18:20 prostřednictvím holandské aukce za počáteční cenu 2 ETH (asi $3750) za kus, přičemž cena bude klesat každých 5 minut. Cena posleního prodeje NFT bude nakonec cenou, kterou zaplatí všichni, a dřívějším kupujícím bude vrácen rozdíl.

Současní držitelé Azuki NFT budou mít před začátkem aukce 10 minut na nákup dalších Elementálů v preferenčním předprodeji, zatímco majitelé Beanz NFT (další kolekce patřící od Azuki) získají 10 minut poté (těsně před veřejným prodejem) k získání NFT.

Zatímco detaily týkající se Elementálů jsou stále pod pokličkou, slogan kolekce „Four Domains, One Garden“ se zdá narážet na mýtickou krajinu rozdělenou do čtyř odlišných království. Každý je definován klasickým prvkem: ohněm, vodou, zemí a bleskem. „Zahrada“ je termín používaný k označení širší komunity Azuki, která se rozprostírá napříč metaverzí i reálnými spoluprácemi a událostmi.

Jsme velmi zvědavi, jak se Azuki podaří prodej nové kolekce a určitě vás budeme informovat. Více o Azuki a historii tohoto projektu si můžete přečíst v našem článku věnovanému této kolekci.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..