ATP NFT Nitto 2023

ATP vydá speciální edici tenisových plakátů na oslavu finále roku 2023

ATP (Asociace tenisových profesionálů) se spojuje s digitální uměleckou platformou Artchild, aby představila přizpůsobitelné digitální a hmatatelné tenisové plakáty během finále Nitto ATP 2023 v Turíně, které se uskuteční později tento měsíc.

Hlavní plakát pro závěrečný turnaj sezony od 12. do 19. listopadu vytvoří umělec z Los Angeles, Honor Titus. Známý celosvětově díky svým tenisovým dílům, Titus prohlásil, že tenis, s bohatou historií a rafinovanými nuancemi, je ideálním plátnem pro umělce.

Nadšenci si mohou upravit vlastní verze oficiálního plakátu finále Nitto ATP na platformě Artchild, a to pomocí barevných palet kurátorovaných umělci. Tyto plakáty budou vytištěny, zaslány kupujícím, a to spolu s NFT vytvořeným na síti Polygon.

Výběr plakátů vytvořených fanoušky bude vystaven v aréně Pala Alpitour během turnaje. Původní dílo Tita bude exkluzivním výstupem určeným pro finálový podnik ATP tour a bude prodáváno za 50 $. Tato cena zahrnuje jak NFT, tak i vytištěný plakát, který bude rovněž i v online podobě ve fanouškovské zóně.

Samostatní tenisté, kteří se finále Nitto ATP zúčastní, rovněž navrhnou jedinečné verze plakátu, které budou draženy ve prospěch charity. Výtěžek bude směřován k ekologickému projektu zaměřenému na zlepšení zelených ploch v Turíně.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..