ArtBlocks

Art Blocks spustil vlastní NFT tržiště vytvořené exkluzivně pro své NFT kolekce

Art Blocks, lídr v oblasti generativního NFT umění, spustil své vlastní specializované NFT tržiště integrované do stávajícího webu. Tato platforma umožňuje sběratelům umění prohlížet všechny nabízené NFT napříč všemi dostupnými Art Blocks kolekcemi, ať už jsou nabízeny přímo v rámci Art Blocks tržiště nebo agregovány odjinud.

Na rozdíl od jiných NFT tržišť běžících na Ethereum blockchainu, Art Blocks si neúčtuje žádný poplatek za obchody na sekundárních prodejích, které probíhají prostřednictvím dané platformy (platform fee). A honoráře tvůrců (creator fee) jsou plně respektovány a dodržovány, což je výrazný rozdíl oproti ostatním tržištím, které si buď účtují procentuální poplatky ze sekundárních prodejů, nebo ponechávají obchodníkům volnou ruku při volbě výše honorářů pro tvůrce.

Zakladatel a CEO Art Blocks, Erick „Snowfro“ Calderon, se veřejně vyjádřil o potřebě honorářů pro tvůrce NFT a uvedl, že klesající honoráře brzdí schopnost umělců živit se tvorbou digitálního umění. Cílem Art Blocks Marketplace je lépe zviditelnit projekty a individuálně vymintované kusy a poskytnout bezpečnou platformu bez podvodných projektů a padělků.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..