Značka Crocs spojila síly s Doodles a představila nový model propojující fyzický a digitální svět

V roce 2022 obuvní gigant Crocs vstoupil do světa NFT a naznačil, že má s využitím NFT technologie spoustu plánů. Jedním z nich je také jistě spolupráce s projektem Doodles, která byla ohlášena začátkem srpna tohoto roku.

Tato spolupráce představuje kombinaci ikonické obuvi značky Crocs s barvami reprezentujícími Doodles, která spojuje nejen technologii a módu, ale zároveň zlepšuje i vzhled a funkci. Heidi Cooley, hlavní marketingová ředitelka Crocs, poznamenala: „Společně nabízíme unikátní kolekci, která spojuje fyzický a digitální svět.“

Obuv kromě unikátního designu obsahuje také malé připínatelné Doodles ozdoby zvané „jibbitz“, které byly vytvořeny jedním ze spoluzakladatelů Doodles Burn Toastem. Tyto ozdoby umožní majiteli, přizpůsobit si svou obuv dle svých preferencí. To však není vše, nákupem balíčku Doodles x Crocs Classic Clog kupující získá také „Crocs Box“, balíček s Web3 digitálními předměty, které lze využít v Doodles Stoodiu, Web3 intuitivní platformě sloužící pro tvorbu a úpravu Doodles postaviček. Nově si tak majitelé Doodles postaviček mohou obohatit své avatary pomocí Crocs doplňků.

Kolekce oficiálně vyšla 29. srpna na platformě Doodles.app. Držitelé digitálních předmětů z původní kolekce Doodles získali přednostní přístup a nakoupit tak o den dříve. Rovněž získali také možnost nakoupit za zvýhodněnou cenu 99 $ oproti původním 120 $.

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..