Zdroj: https://x.com/moonbirds

YUGA představuje nové plány s Moonbirds

„Moonbirds Universe“ bude fascinující digitální říše, která se vyvine z původního projektu NFT Moonbirds, jehož iniciátorem byl technologický podnikatel Kevin Rose a jeho PROOF Collective. Tento projekt byl charakteristický unikátní kombinací pixelovaných sovích postav s náhodně generovanými vlastnostmi a rysy, které si získaly mnoho sběratelů a investorů.

Image

Významným krokem bylo, když Yuga Labs v únoru 2024 získala kolekci Moonbirds NFT. Tato akvizice vedla k vývoji Moonbirds Universe, který bude nabízet 3D avatary optimalizované pro animaci a interakci v digitálních prostorách, jako je metaverzum Otherside. Tento přechod z 2D na 3D avatary je součástí širší strategie, jejímž cílem je udržet si relevanci a atraktivitu v rychle se vyvíjejícím digitálním prostředí.

Jednou z významných změn po akvizici společností Yuga Labs je posun k obchodním právům pro NFT Moonbirds. Tento krok umožňuje držitelům používat jejich postavy pro kreativní činnosti, na rozdíl od předchozí politiky Creative Commons Zero (CC0), která umožňovala volnou komercializaci.

Moonbirds Universe se také rozšíří o fyzické sběratelské předměty a plánuje komunitní akce, jako bude satelitní akce v Lisabonu společně s Apefestem 2024. Tato akce bude mít za cíl překlenout propast mezi digitálními a fyzickými sběratelskými předměty a nabídnout hmatatelná aktiva majitelům NFT.

Moonbirds zaznamenali významný úspěch na trhu NFT, když během svého počátečního spuštění generovali prodeje ve výši 280 milionů dolarů. Tento úspěch byl částečně připisován pověsti Kevina Rose a PROOF Collective, stejně jako inovativním funkcím, jako bylo „hnízdění“, které odměňovalo dlouhodobé držitele dalšími výhodami.

Moonbirds Universe bude dynamický a vyvíjející se digitální ekosystém, který kombinuje kreativitu jeho původních tvůrců s technologickým pokrokem Yuga Labs. Nadále bude posouvat hranice zapojení do NFT a kreativního vyjádření, a to jak v digitální, tak ve fyzické sféře.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..