Otherside meta – 1st trip

Yuga Labs získává významnou posilu na pozici technologického ředitele

Mike Seavers, bývalý výkonný viceprezident vývoje v Epic Games, vývojářském studiu stojícím za populární hrou Fortnite, se od 22. května stane novým hlavním technologickým ředitelem (CTO) ve společnosti Yuga Labs. Tato zpráva přichází čtyři měsíce poté, co se Yuga Labs stal novým CEO veteran Daniel Alegre z Activision Blizzard.

Yuga Labs je gigant sídlící v Miami a domovem populárních NFT kolekcí, jako jsou Bored Ape Yacht Club (BAYC) a CryptoPunks nebo Otherside metaverse a kryptoměny ApeCoin. Ačkoli ceny NFT obecně v poslední době klesly, prostor stále přitahuje spoustu pozornosti a Yuga Labs i nadále zůstává jedním z dominantních hráčů na trhu.

Seavers nahradí spoluzakladatele Kerema Atalaye jako CTO, který však zůstane v týmu jako strategický poradce. Seavers má rozsáhlé zkušenosti, dříve působil jako CTO v Riot Games, studiu stojícím za hrami League of Legends a Valorant. V tiskové zprávě vyjádřil CEO Yuga Labs Daniel Alegre svou důvěru v Seaverse a uvedl, že má prokázanou zkušenost s posouváním organizací na vyšší úroveň a sdílí jejich vizi budoucnosti Web3.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..