Legend of the Mara

Yuga Labs spustila hru Legends of the Mara

Yuga Labs spustila dlouho očekávanou Web3 hru „Legends of the Mara“. Tato nová hra nabízí majitelům NFT pozemků v Otherside jedinečnou příležitost ponořit se do herního světa, kde mohou sbírat cenné suroviny, čelit mocným stvůrám, a zároveň sbírat vzácné předměty.

Hra Legends of the Mara je poutavou kombinací karetní hry a pomalé klikací hry. Otherdeeds, což je název pro NFT pozemky v Otherside, jsou nyní domovem malých dvounohých tvorů známých jako Kodas. V Legends of the Mara hráči představují opatrovníky těchto Koda a mají možnost vyvíjet je v silnější bytosti známé jako Kodamaras. Tento evoluční proces je spojen s úkolem sklízení zdroje známého jako sediment a obranou proti nepřátelským silám, které ohrožují Otherdeeds.

Hlavním cílem v Legends of the Mara je bránit svou říši před tzv. Shattered, což jsou hroziví protivníci. Každé vítězství přináší cennou kořist, která vám pomůže připravit se na následující výzvy. Sedimenty hrají klíčovou roli v evolučním procesu Mara a legendy hovoří o skrytých silách v těchto fragmentech, což naznačuje jejich význam v budoucích vývoji hry.

Jednou z nejzajímavějších částí hry je Myst, což je měna vytvořená speciálně pro tuto hru. S pomocí Myst můžete rychle obnovit schopnosti, přivolat Shattered rychlejším tempem a urychlit proces vylíhnutí vašich Vessel, což jsou další postavy ve hře.

Yuga Labs, známé svým inovativním přístupem k NFT prostoru, vytvořilo hru, která nabízí dokonalou kombinaci strategie, dobrodružství a sběratelství. Svět Otherside se rozšiřuje a čeká na to, až ho budou hráči a sběratelé objevovat.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..