Axie Infinity

Upravená verze Axie Infinity přichází na Apple App Store

Počáteční postavičky ve hře nebudou NFT, ale COO Axie Infinity potvrdil, že uživatelé mohou do hry převádět svá NFT.

Vývojáři kryptohry Axie Infinity vydali verzi své nejnovější hry pro App Store, která nevyžaduje, aby si uživatelé kupovali NFT.

Axie Infinity: Origins je karetní hra, která zpočátku dá hráčům zdarma „startovní postavy“ bez NFT. Představuje to posun od původní hry Axie Infinity, v které si uživatelé museli buď koupit, nebo pronajmout NFT, aby ji mohli hrát.

„S Applem jsme v kontaktu už asi dva roky,“ řekl spoluzakladatel a provozní ředitel Axie Infinity Aleksander Leonard Larsen. „Po mnoha pokusech a omylech je současná verze odlehčenou verzí Axie Origins.“

Hra Origins, která byla dříve k dispozici v omezených regionech prostřednictvím obchodu Google Play a vlastního Mavis Hubu, se nyní rozšiřuje na klíčové trhy v Latinské Americe a Asii díky App Store.

Bude k dispozici pro mobilní uživatele Apple v zemích včetně Argentiny, Kolumbie, Peru, Mexika, Venezuely, Indonésie, Malajsie a Vietnamu.

„Počáteční Axies nebudou NFT,“ řekl Larsen. „Ale až si lidé budou kupovat další Axies v aplikaci, budeme je chtít proměnit v NFT.“ Dodal, že držitelé NFT budou také moci přesunout své Axies do mobilní aplikace.

Nativní token Axie Infinity po oznámení posílil o 9,6 %, na cenu 7,44 dolarů. To je ale stále hodně daleko od svého historického maxima 164,90 dolarů, dosaženého v listopadu 2021.

Herní token pro Axie, Smooth Love Potion (SLP) také zaznamenal malý nárůst o 4,2% po oznámení, ale stále je o více než 99% níže než v červenci 2021.

Pokles hodnoty SLP vedl ke kolapsu ekonomiky původní hry Axie, což přimělo společnost provést několik změn v tokenomice hry. Origin byl spuštěn v loňském roce jako součást přechodu od play-to-earn modelu na model play-and-earn.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..