Assassin's Creed

Ubisoft přichází s novou NFT kolekcí, která potěší nejen fanoušky akční série Assassin’s Creed

Ubisoft, renomovaný vydavatel her odpovědný za populární série jako Far Cry a Just Dance, se stává předním hráčem ve světě Web3. Ubisoft dále rozšiřuje své působení v oblasti NFT a spojil síly s firmou Integral Reality Labs, aby představil nový projekt zaměřený na světoznámou akční sérii Assassin’s Creed.

Výsledkem spolupráce je nová NFT kolekce ve formě tzv. Smart Collectibles, spojení konfigurovatelných NFT a fyzických suvenýrů inspirovaných oblíbenou historickou akční sérií Assassin’s Creed. Každé NFT ze série Digital Soul umožňuje přizpůsobení a spálení za odpovídající fyzický suvenýr – působivou trojrozměrně tištěnou památku, která zobrazuje jednoho z ikonických hrdinů.

Vlastníci těchto suvenýrů mají svobodu vybrat si z různých oblečení, zbraní a póz. Jakmile je konfigurace daného NFT hotová, je následně přeměněna na fyzický suvenýr a doručena koncovému zákazníkovi. NFT běží na Polygonu a jsou k dispozici v různých úrovních vzácnosti, přičemž vzácnější kousky odemykají rozšířené možnosti přizpůsobení.

V samotných suvenýrech je také technologie NFC, která umožňuje majitelům zabezpečený přístup k digitální verzi postavy prostřednictvím doprovodné aplikace jednoduchým poklepnutím na smartphone. Tato digitální verze nejen poskytuje interaktivní zážitek z prohlížení, ale nabízí také další funkce a využití spojené s projektem.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..