Zdroj: Trezor / X.com

Trezor přichází s novou kryptoměnovou peněženkou Safe 5

Výrobce krypto hardwarových peněženek Trezor představil na BTC Prague 2024 tři nové produkty pro podporu samostatného ukládání digitálních aktiv: hardwarovou peněženku Trezor Safe 5, verzi pouze pro bitcoiny a onboardingovou službu „Trezor Expert“.

Nové zařízení umožňuje bezpečné ukládání, správu, staking a používání tisíců kryptoměn prostřednictvím aplikace Trezor Suite. Má větší barevný dotykový displej s haptickou odezvou, nový bezpečnostní prvek a 20-slovní zálohovací proces.

Zařízení Trezor jsou open-source, což umožňuje rychlé opravy zranitelností. Bezpečnostní prvek Trezor Safe 5 má certifikaci EAL 6+, což zvyšuje odolnost proti útokům. Pokročilý multi-share zálohovací proces používá Shamir’s secret sharing k rozdělení hlavního klíče, čímž zvyšuje bezpečnost.

Pro ochranu záložních frází před poškozením bude Trezor od července nabízet 20-slovní verzi svého řešení Trezor Keep Metal.

Generální ředitel Matěj Žák zdůraznil potřebu snadného a bezpečného způsobu interakce s krypto aktivy. Trezor Safe 5, s cenou 169 dolarů, je k dispozici pro předobjednávku ve verzích pouze pro bitcoiny a Black Graphite s dodáním v červenci. Verze Green Beryl a Violet Ore budou dostupné do poloviny srpna.

Trezor také představil Trezor Expert, personalizovanou onboardingovou službu za 99 dolarů, která pomáhá zákazníkům nastavit jejich zařízení a používat řešení pro samostatné ukládání. Služba je globálně dostupná a zajišťuje, že pouze zákazník zná zálohu a citlivé informace.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..