Ledger stax

Toto je nový Ledger Stax! Designoval ho tvůrce iPodů

Společnost Ledger v úterý představila svou novou hardwarovou krypto peněženku Ledger Stax. Podobá se smartphonu, má přibližně stejnou velikost jako kreditní karta a váží méně než iPhone. Její uvedení na trh přichází v době, kdy se po krachu FTX Sama Bankmana-Frieda vytrácí důvěra v centralizované krypto platformy. Autorem designu je Tony Fadell – americký inženýr a bývalý senior viceprezident divize iPod společnosti Apple.

Nový Stax si momentálně na oficiální stránce můžete předobjednat za cenu 279 eur. Domů by vám měl dorazit v dubnu 2023, odhaduje společnost Ledger. „Ledger Stax byl vytvořen pro každodenní přehledné a pohodlné používání kryptomen a NFT. Transakce můžete podepisovat na první zakřivené dotykové obrazovce E Ink na světě. Ledger si můžete pojmenovat a přizpůsobit jeho uzamčenou obrazovku pomocí svého oblíbeného NFT nebo fotografie,“ píše společnost v popisu na oficiální stránce.

Baterie této krypto peněženky vydrží na jedno nabití několik týdnů, zároveň je bezdrátové nabíjení. Konektor USB-C umožňuje připojení nového Stax k počítači, použít však můžete také Bluetooth. Autoři slibují přehlednější a intuitivnější uživatelské rozhraní.

Každý Ledger Stax je dodáván s tvz. Infinity Pass. Jedná se o NFT, které bude uživatelům sloužit k identifikaci v blockchainu. Toto NFT bude mít několik utilit, které Ledger teprve odhalí v budoucnosti. Ledger Stax bude odemykat přístup k exkluzivním uměleckým NFT dílům od různých umělců.

Stax můžete využívat s aplikací Ledger Live, kde je podporováno více než 500 různých kryptoměn a tokenů. Zároveň podporují NFT na Ethereu a Polygonu.

Hardware peněženky patří k nejbezpečnějším způsobem, jak můžete držet svá kryptoaktiva mimo dosah podvodníků. Doporučuje se využívat tyto peněženky na všechny vzácné NFT nebo vyšší obnosy.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..