Gutter gang

Studio Gutter Labs bylo odkoupeno členem komunity. Je to nový start pro Gutter ekosystém?

Gutter Labs, studio stojící za OG projektem Gutter Cat Gang, vstupuje do nové fáze. Ta nastala, když věrný člen komunity známý jako Noah, odkoupil Gutter Labs od původních majitelů za nezveřejněnou částku. Noahova náklonnost k unikátnímu a chaotickému prostředí Gutter City je zřejmá a plánuje také do podniku investovat 500 000 dolarů z vlastní kapsy.

Od akvizice vzrostla floor price kolekce Gutter Cat Gang o více než 70 %, což na trhu signalizuje pozitivní přijetí ze strany komunity a kupujících. Tento případ však není prvním, který v NFT světě nastal. V minulosti si na své přišly také projekty Pudgy Penguins a 0n1 Force, které v minulosti díky tomuto kroku zažily náboj pozitivní energie, který posunul projekt kupředu.

Ačkoli Noah svou identitu doposud nezveřejnil, podělil se o své předchozí zkušenosti jako výkonný ředitel úspěšného SaaS startupu, což zdůrazňuje jeho schopnost inovovat a rozvíjet projekty i při omezených rozpočtech. Ačkoli budoucí plány pro Gutter Cat Gang jsou stále tajné, Noah vyjádřil závazek využít kreativity a oddanosti komunity a poskytnout prostor celému ekosystému pro opětovný růst směrem kupředu.

Více informací v threadu níže:Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..