Solana Chapter 2
Zdroj: Solana Mobile

Solana Mobile oznámila předprodej druhé generace svého smartphonu

Solana Mobile, známá svým inovativním přístupem k integraci kryptoměn do mobilních technologií, oznámila příchod svého druhého kryptoměnového smartphonu. Tento nový model přichází po uvedení první generace telefonu Saga na trh v minulém roce. Novinka, která bude stát 450 dolarů, se očekává v první polovině roku 2025.

Původní model Saga, který byl uveden na trh za 1000 dolarů, se setkal s počátečními potížemi v prodeji a jeho cena byla později snížena na 599 dolarů. Poptávka po Saga telefonech prudce vzrostla díky nárůstu hodnoty BONK tokenu, hlavního memecoinu Solany, když hodnota 30 milionů tokenů, které byly součástí airdropu pro majitele telefonu, vystoupala na více než 1000 dolarů, převyšující cenu samotného telefonu. Ačkoliv hodnota tokenu později klesla, zájem o Saga telefony na sekundárním trhu zůstal vysoký, s prodejními cenami dosahujícími až 5000 dolarů na eBay.

Saga Chapter 2 slibuje zachování klíčových funkcí svého předchůdce, včetně integrované kryptoměnové peněženky, dApp store a vlastního softwaru na Androidu, ale s odlišným hardwarem. Solana Mobile se snaží využít zájem vytvořený kolem původního modelu a rozšířit svou komunitu uživatelů. Přestože detaily o hardwaru nového telefonu nebyly zatím zveřejněny, nižší cena naznačuje skromnější specifikace než u původního high-end zařízení.

Saga telefony nejenže poskytly svým majitelům finanční výhodu díky airdropům, ale také se staly symbolem exkluzivního klubu fanoušků Solany. Solana Labs signalizovala, že plánuje další kroky v rámci ekosystému Saga, což může znamenat další exkluzivní airdropy a výhody pro majitele těchto telefonů.

Solana Mobile je příkladem rostoucího propojení kryptoměn a mobilních technologií, což naznačuje zajímavý trend v budoucím vývoji chytrých telefonů a jejich role v kryptoměnovém prostoru.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..