PlanetQuest
Zdroj: PlanetQuest / X.com

Skupina významných osobností z Hollywoodu a herního průmyslu se spojila, aby založila přední vydavatelství Web3 her

Nově založená firma ve Spojených arabských emirátech, pojmenovaná Galactic Entertainment Publishing, je první dceřinou společností mateřské společnosti Galactic Group. Prvním projektem společnosti je herní ekosystém PlanetQuest, k jehož spuštění došlo již v roce 2022.

Tým stojící za PlanetQuest se skládá z bývalých zaměstnanců společností Disney, Warner Bros., Activision-Blizzard a Epic. Mezi jejich předchozí projekty patří práce na velkých franšízách, včetně filmů jako Batman, Avengers a Blade Runner, stejně jako špičkové hry jako Fortnite, Call of Duty a Star Wars: Jedi Survivor.

Loren Roosendaal, generální ředitel Galactic Entertainment a zakladatel PlanetQuest, sdělil Cointelegraphu, že i přesto, že hra ještě nebyla spuštěna, již si získala značnou uživatelskou základnu: „Máme přes 300 000 propojených peněženek s pasy PlanetQuest, přičemž více než 200 000 z těchto peněženek obsahuje alespoň jedno PlanetQuest NFT.“

První hra společnosti, PlanetQuest, se odehrává ve vesmíru podobném světu Star Wars, nabízejícím bohatství aktiv, která si hráči mohou vlastnit a vyměňovat. Hráči mohou získat vše od vesmírných lodí až po celé planety jako digitální aktiva formou NFT, která mohou využít ve své hře nebo prodat/vyměnit s ostatními hráči za herní měnu.

Galactic plánuje také rozšíření vesmíru PlanetQuest o další média, jako jsou romány, komiksy a další hru, jejíž detaily budou oznámeny později podle zprávy z VentureBeat.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..