Proof x Beeple

PROOF odhaluje nové benefity pro držitele a ohlašuje spolupráci s NFT umělcem Beeplem

Po ne zrovna optimálních měsících se držitelům NFTs z PROOF ekosystému svítá na lepší časy. Před pár dny byly totiž odhaleny podrobnosti o exkluzivní akci PROOF x Beeple, která proběhne v rámci letošního ročníku NFT.NYC. PROOF si pro tento ročník připravil nabitý program plný networkingu, spoluprací a oslav digitálního umění, která bude obsahovat živé vystoupení a skvělou hudbu.

Na událost Beeple’s Live Everyday však nebude mít přístup úplně každý. Možnost zúčastnit se získá pouze 400 šťastlivců, kteří vyhrají vstupenku v tombole. Zúčastnit se mohou všichni držitelé NFTs z PROOF ekosystému (Moonbirds, Oddities a PROOF Collective). Přednost budou mít však držitelé s více kusy a také ti, kteří si zakoupili vstupenku na květnovou událost PROOF of Conference, jež však byla zrušena.

Pro výherce, kteří se nemohou dostat do Brooklynu osobně, bude událost živě streamována. Kromě toho bude na nadcházející Diamond exhibici rozdáno celkem 90 NFTs mezi Moonbirds majitele, kteří v rámci nestingu dosáhli úrovně „Diamond“.  PROOF také naznačili další příležitosti, jak se znovu spojit s komunitou.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..