y00ts

NFT kolekci y00ts čeká další migrace

Projekt y00ts od společnosti DeLabs na jaře tohoto roku prošel migračním procesem, když stejně jako DeGods, genesis kolekce daného ekosystému, opustila Solana blockchain. DeGods kolekce se tehdy přesunula na Ethereum blokchain a y00ts na Polygon blockchain, za což byla společnost DeLabs, která stojí za těmito dvěma projekty, odměna honosným grantem.

Společnost Polygon Labs, která podporuje vývoj blockchainu Polygon a projektů na něm postavených, udělil DeLabs grant ve výši 3 miliony dolarů, jakožto podporu pro přechod ze Solana blockchainu právě na již zmíněný Polygon. Tyto finanční prostředky měly posílit tým DeLabs a podpořit další projekty na platformě Polygon.

Nyní je však y00ts kolekce připravena k dalšímu přesunu, tentokrát na hlavní síť Ethereum. Tato zpráva byla oznámena později ve středu odpoledne, před odhalením obsahu „Series 3“ ze strany DeGods kolekce. Zakladatel DeLabs, Rohun „Frank“ Vora, vyjádřil vděčnost společnosti Polygon Labs a vyzdvihl skvělou spolupráci, kterou jim společnost Polygon Labs poskytla. Nicméně rovněž uvedl, že je strategicky lepší, aby se obě kolekce nacházely na stejném blockchainu, a to zejména pro efektivnější vývoj ekosystému v budoucnu.

Celý grant by měl být společností DeLabs vrácen zpět společnosti Polygon Labs poté, co opustí ekosystém Polygon. Plán Polygon Lbas do budoucna zahrnuje přerozdělení finančních prostředků pro další posílení rostoucí komunity a podporu místních tvůrců a inovativních projektů, které přispívají k vývoji NFT na této síti.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..