Majitelé Nouns NFT mohou díky forku a členství v novém DAO instantně odprodat své Nouns NFT

Držitelé NFT z renomované Ethereum kolekce Nouns se v pátek večer rozdělili na dvě frakce po dokončení návrhu na rozdělení projektu (fork). Více než polovina všech držitelů NFT Nouns se rozhodla odejít, přičemž kolektivně vybrali ETH v hodnotě přes 27 milionů dolarů z pokladny projektu.

Z celkového počtu 846 Nouns NFT podpořilo rozdělení 472 vlastníků NFT, což představuje téměř 56% celé kolekce. Přesunuli přibližně 16 757 ETH (v té době v hodnotě 27,3 milionu dolarů) z existující pokladny Nouns DAO do nově vytvořeného DAO.

V důsledku rozdělení se původní Nouns NFT vrátí zpět do pokladny Nouns DAO. Jako kompenzaci dostane každý držitel náhradní NFT se stejným designem pro nově vytvořené DAO. Tato nová organizace umožní svým členům opustit DAO a odprodat své NFT za „kompenzační částku“ 35,5 ETH.

Toto rozhodnutí zdůrazňuje rostoucí nejistotu mezi mnohými držiteli, kteří investovali do původní struktury Nouns DAO. Od svého zahájení v roce 2021 tento model investoval miliony v ETH na podporu různých iniciativ zaměřených na Nouns.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..