Yuga Labs Magic Eden Marketplace
Zdroj: Reddit

Magic Eden spustil dlouho očekávané NFT tržiště na Ethereu

Magic Eden ve spolupráci s Yuga Labs  spustili nové tržiětě pro NFT na Ethereu, které ctí autorské poplatky tvůrců. Tento krok představuje významný posun ve světě digitálního umění, který si klade za cíl podpořit tvůrce prostřednictvím spravedlivého odměňování za jejich práci.

Společnost Yuga Labs, známá svými projekty jako Bored Ape Yacht Club, a Magic Eden, přední platforma pro NFT napříč blockchainy, se spojili, aby vytvořili alianci tvůrců ve světě NFT. Tato iniciativa má za cíl zvýšit povědomí o důležitosti autorských poplatků. Do aliance se připojily další významné Web3 projekcty jako RTFKT, Azuki a Pudgy Penguins.

Nové tržiště na Ethereu od Magic Eden nabízí uživatelům přístup k NFT kolekcím od nejrůznějších tvůrců a zároveň jim umožňuje získávat odměny prostřednictvím věrnostního programu, kdy uživatelé platformy získávají diamanty za aktivitu na platformě, včetně retroaktivního přidělování diamantů za předchozí nákupy NFT.

Pro oslavu spuštění nového tržiště na Ethereu, Yuga Labs a Magic Eden ve spolupráci s dalšími členy Aliance tvůrců vytvořili pamětní NFT umělecké dílo navržené Clonem z Cool Cats. Toto společné dílo bude vytvořeno v počtu 1 000 kusů: 500 NFT bude náhodně přiděleno těm, kteří platformu použili během prvního měsíce, a zbývajících 500 půjde těm, jejichž transakce generovaly pro tvůrce nejvíce autorských poplatků na Magic Eden.

Tento krok je jen dalším krokem v inovačním plánu Magic Eden na rok 2024, který zahrnuje spuštění crypto peněženky s vlastní správou napříč blockchainy, program odměn napříč a oznámení iniciativy Non-Fungible DAO, vše během posledního měsíce.

Spolupráce mezi Yuga Labs a Magic Eden představuje významný milník v podpoře tvůrců v ekosystému web3, zdůrazňující důležitost uznání a odměňování klíčové role, kterou tvůrci hrají ve formování budoucnosti NFT. Tím, že spojují síly, tyto organizace nejenže podporují spravedlivé odměňování tvůrců, ale také staví základy pro udržitelnější a inkluzivnější digitální sběratelské prostředí.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..