MagicEden

Magic Eden odhaluje Ethereum Genesis, své NFT tržiště na Ethereum blockchainu

Magic Eden, decentralizovaná platforma pro tvorbu a obchodování s digitálními  předměty, nedávno oznámila vypuštění svého Ethereum NFT marketu v beta verzi. Marketplace s názvem Ethereum Genesis umožňuje tvůrcům NFT jednoduché a snadné vytváření, prodávání a výměnu svých digitálních předmětů.

NFT tržiště Magic Eden, kterou založili bývalí členové týmu CryptoKitties, je navrženo tak, aby umožnilo uživatelům bezpečné a snadné vytváření a prodej NFT. Marketplace Ethereum Genesis nabízí několik výhod, jako například podporu mnoha různých standardů NFT, včetně ERC-721 a ERC-1155, rychlé a snadné vytváření NFT pomocí rozhraní drag-and-drop, a také rozsáhlé nástroje pro správu aktiv.

Očekává se, že Magic Eden a nově spuštěné NFT tržiště Ethereum Genesis pomohou urychlit adopci NFT v širší komunitě a poskytnou tvůrcům a sběratelům možnost vytvářet a obchodovat s digitálními uměleckými díly, hudebními sbírkami, zábavními zážitky a dalšími digitálními předměty na Ethereum blockchainu.

S růstem Magic Edenu budou v budoucnu přidány další funkce a možnosti pro tvůrce a sběratele NFT. Uživatelé mohou získat přístup k Ethereum Genesis beta verzi zaregistrováním se na oficiální webové stránce platformy Magic Eden.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..