Aston Martin NFT

Luxusní automobilka Aston Martin přichází s vlastní NFT kolekcí

Značka luxusních automobilů Aston Martin vstupuje do Web3 první kolekcí. Ve spolupráci s vývojářem a vydavatelem závodních a motoristických her Tiny Digital Factory vydává kolekci s 3000 NFT. Limitovaná edice NFT je na Polygon blockchainu. Zájemci ji mohou zakoupit na tržišti Magic Eden. Narozdíl od mnoha jiných automobilových NFT bude mít tato Aston Martin kolekce i téměř okamžité využití v praxi, sběratelé totiž budou moci své NFT využít k závodění v metaverse hře Infinite Drive.

Luxusní značka sportovních automobilů Aston Martin je nejnovějším výrobcem automobilů, který vstoupil do oblasti NFT. Britská značka následovala Lamborghini či Porsche. V rámci partnerství s vývojáři Tiny Digital Factory se do hry Infinite Drive dostanou 3 nová vozidla Aston Martin. Jsou mezi nimi Vantage V8, závodní vůz GT3 a slavný Vantage V8 z roku 1980, který se objevil ve filmu James Bond.

NFT byly navrženy tak, aby po designové stránce do detailů odpovídaly skutečným vozidlům. Metaverse hra Infinite Drive bude k dispozici na mobilních zařízeních se systémem iOS i Android v roce 2023.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..