CoffeeZilla
Zdroj: CoffeZilla / X.com

Logan Paul žaluje populárního youtubera za videa pomlouvající jeho NFT projekt CryptoZoo

Logan Paul podal 27. června žalobu za pomluvu proti youtuberovi Stephenu Findeisenovi, známému jako Coffeezilla, kvůli videím kritizujícím Paulův NFT projekt CryptoZoo. Žaloba podaná u okresního soudu v San Antoniu v Texasu tvrdí, že Findeisen „zlovolně a opakovaně“ šířil nepravdivá tvrzení, obviňující Paula z provozování podvodu v souvislosti s projektem CryptoZoo.

Paul usiluje o to, aby Findeisen odpovídal za značné poškození jeho pověsti způsobené těmito údajnými nepravdami. Coffeezillova videa z konce roku 2022 obvinila Paula z podvodu na fanoušcích tím, že nesplnil sliby projektu. Paul tvrdí, že byl odhodlán k úspěchu CryptoZoo, ale byl uveden v omyl poradci, kteří se ukázali jako podvodníci.

Paul původně zvažoval žalobu v roce 2022, ale soustředil se na plán obnovy CryptoZoo za 1,5 milionu dolarů. Vynaložil 1 milion dolarů na zpětný odkup NFT, ale z projektu nezískal žádný zisk. Nyní Paul požaduje odškodnění přesahující 75 000 dolarů, plus právní náklady a další úlevu podle rozhodnutí soudu.

CryptoZoo, spuštěný v roce 2021, měl být hrou, kde hráči kupují NFT „vejce“ pomocí tokenu ZOO. Tato vejce se měla vylíhnout v zvířata, která mohla být chována k vytváření hybridů, obchodovatelných za více ZOO tokenů podle jejich vzácnosti.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..