CryptoZoo buyback
Zdroj: Logan Paul / X.com

Logan Paul plní svůj slib a odkupuje CryptoZoo NFTs od držitelů

Logan Paul, americký youtuber známý díky svému podcastu IMPAULSIVE, se snaží řešit neúspěch svého NFT projektu CryptoZoo. Rozhodl se investovat přes 2,3 milionu dolarů do odkupu NFTs z této kolekce za jejich původní ceny, čímž prokazuje své odhodlání vůči investorům a dodržení svého slibu, který složil vzhledem k neúspěchu projektu. V důsledku toho byla tak zřízena speciální webová stránka, kde si majitelé CryptoZoo NFTs mohou zažádat o refundaci.

Hra CryptoZoo, inspirovaná Pokémonem, měla umožnit hráčům vylíhnout, chovat a obchodovat s unikátními hybridy zvířat prostřednictvím blockchainu Binance Smart Chain. Přestože bylo původně prodáno 11 000 NFT, hra kvůli regulačním problémům nebyla nikdy finálně spuštěna. Paul tvrdí, že měl s projektem pozitivní záměry a investoval do jeho vývoje 400 000 dolarů. Neúspěch svého projektu se tak rozhodl akceptovat a zahájit proces buy backu (refundace).

V rámci právních kroků Paul žaluje klíčové postavy, jako jsou Eduardo Ibanez a Jake Greenbaum, za jejich údajnou roli v pádu CryptoZoo. Dokumenty ukazují na podezřelé obchodní aktivity s tokeny $ZOO, nativním tokenem, jež měl pohánět CryptoZoo ekosystém. Z tohoto důvodu se Paul rozhodl využít právních kroků a tyto podezřelé aktivity, jež dle jeho slov napomohly k pádu CryptoZoo, potrestat.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..