Comic-Con NFT

Letošní Comic-Con přivítá i některé NFT projekty

San Diego Comic-Con je jedním z největších a nejznámějších setkání s tématem populární kultury na světě. Od svého vzniku v roce 1970 přitahuje tato akce fanoušky komiksů, filmů, televizních seriálů a videoher z celého světa. Comic-Con je známý nejen svými panelovými diskusemi s tvůrci a herci z nejoblíbenějších franšíz, ale také svými stánky plnými sběratelských předmětů a jeho slavnou „Artist’s Alley“, kde se návštěvníci mohou setkat s některými z nejlepších umělců v oboru. Letos se San Diego Comic-Con koná od 20. do 23. července.

Letos se na Comic-Conu objeví i NFT projekty Cool Cats, Pudgy Penguins a ON1 Force. To znamená větší dosah těchto projektů mimo Web3 bublinu a krok vpřed ve vzdělávání, popularizaci a adopci NFT a Web3 technologií.

Cool Cats, Pudgy Penguins a ON1 Force reprezentují NFT každý svým jedinečným způsobem. Cool Cats oznámili partnerství v oblasti her s cílem vytvořit nové hry s postavičkami Cool Cats, rozšířit značku a oslovit širší publikum. 0N1 Force představí na Comic Conu jejich novou sérii komiksů, s cílem vytvořit ekosystém, který by konkuroval Star Wars, skrze příběhy řízené komunitou. Pudgy Penguins se zúčastní Comic Conu s cílem prezentovat své IP a propojení s NFT a technologii blockchainu.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..