Lacoste

Lacoste odhalilo nový gamifikovaný ekosystém

Francouzská značka Lacoste nedávno odhalila další fázi svého Web3 programu. Tento nový gamifikovaný a tokenizovaný ekosystém podporuje účast uživatelů prostřednictvím zábavných aktivit a komunitních událostí a nabízí výhody spojené s držením NFT. V loňském roce Lacoste představil UNDW3, NFT kolekci, která zahrnovala 11 212 profilových obrázků s motivem krokodýla, který je charakteristický pro tuto módní značku. Držitelé UNDW3 měli přístup k exkluzivním výhodám a komunitním událostem. S nejnovějším oznámením Lacoste usiluje o vytvoření trvalejší digitální destinace pro zákazníky, kteří chtějí navázat hlubší vztah se značkou.

Držitelé UNDW3 NFT nyní mohou připojit své kryptoměnové peněženky k portálu UNDW3, čímž získají možnost účastnit se tvůrčích soutěží, herních úkolů a interaktivních konverzací, které Lacoste plánuje pořádat. Výkonnost uživatelů v těchto aktivitách určuje body na kartě UNDW3, která je propojena s peněženkou a účtem na Discordu. Akumulací bodů se zvyšuje vzácnost a hodnota NFT. Původní cena 1 NFT byla 0,08 ETH, avšak v současnosti se floor price kolekce pohybuje kolem na 0,03 ETH (zhruba 55 dolarů).

Lacoste vnímá blockchain jako exkluzivní a zážitkový digitální prostor, který odměňuje tvůrce a podporuje rovnocenné vztahy se zákazníky. Mise UNDW3 se budou konat na Discordu a webových stránkách Lacoste a budou rozděleny do měsíčních tematických kapitol v rámci sezón. Na konci každé sezóny obdrží nejaktivnějších 200 uživatelů odměny. První sezóna, která se skládá z pěti kapitol, končí v říjnu.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..