Kraken NFT: vaše brána do světa NFT

Společnost Kraken uvádí na trh svou platformu Kraken NFT, která slouží jako brána do světa NFT. Po úspěšném testování beta verzí jsou nyní připraveni oficiálně spustit tuto platformu. Kraken NFT nabízí možnost nakupovat, prodávat a poznávat NFT.

Na Kraken NFT je k dispozici více než 250 sbírek NFT, které můžete zkoumat, sbírat a obchodovat s nimi. Společnost si je dlouhodobě vědoma, že komunity za NFT jsou často ještě důležitější než samotné sbíratelné předměty. Proto byly kurátovány nejaktivnější sbírky NFT, které trh nabízí.

Platforma byla spuštěna s kolekcemi, které definují ekosystém NFT. Mezi tyto sbírky patří průkopnické projekty jako CryptoPunks a Bored Ape Yacht Club, ale také kultovní oblíbenci jako Mfers a CrypToadz.

Kromě toho byla do Kraken NFT integrována jedna z nejrychleji rostoucích blockchainových sítí pro NFT v tomto prostoru – ultra-rychlá a efektivní síť Polygon. S touto integrací se stala přístupnou i populární sbírka Reddit Collectible Avatars.

NFTs for every wallet on Kraken NFT

Jednou z klíčových výhod, kterou Kraken NFT přináší, je možnost obchodování bez poplatků za gas fees. To znamená, že uživatelé nebudou muset platit poplatky za provádění transakcí na této platformě. Bez ohledu na to, zda se jedná o vytouženou sbírku NFT či vzrůstající obchodování s DeFi, gas fees nebudou stát mezi obchodníkem a jeho novým NFT na Kraken NFT.

Další výhodou Kraken NFT je možnost platby dle vlastního výběru. Uživatelé mohou nakupovat a prodávat NFT pomocí hotovosti nebo kryptoměny dle jejich preference. Kraken NFT poskytuje možnost výběru ze široké nabídky více než 200 různých kryptoměn a možností hotovosti, což uživatelům zajišťuje flexibilitu při obchodování.

Společnost Kraken neskončila s vývojem po spuštění Kraken NFT. Stále se pracuje na dalších funkcích a vylepšeních, které umožní uživatelům ještě lepší zkušenost s NFT. Plánují přidávat nové sbírky NFT a další zajímavé výhody, které budou přispívat k rozvoji NFT ekosystému.

Aby byli uživatelé v obraze o novinkách a přidávaných funkcích, mohou sledovat Kraken Blog a sociální účet @KrakenNFT. Tak budou vždy první, kdo se dozví o nových sbírkách NFT a funkcích, které Kraken NFT přidává.

Kraken NFT je tedy inovativním a bezpečným nástrojem, který umožňuje uživatelům vstoupit do světa NFT a využívat výhod, jako je obchodování bez poplatků za gas fees a možnost platby dle vlastního výběru. Společnost Kraken stále pracuje na rozvoji této platformy a přidává nové funkce a sbírky NFT, aby uživatelům poskytla ještě lepší zážitek.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..