Immutable Passport
Zdroj: Immutable

Immutable oznámilo spuštění nové Web3 peněženky – Immutable Passport

Blockchainová herní společnost Immutable oznámila oficiální spuštění Immutable Passport, univerzálního řešení pro přihlášení a peněženku, které má zjednodušit přístup hráčů k online hrám a tržištím. Tento nový systém umožňuje uživatelům vytvářet a obnovovat své peněženky pomocí účtů Google nebo Apple nebo prostřednictvím e-mailové adresy. Passport byl integrován do pěti kryptoherních aplikací a tržišť, včetně Gods Unchained, Blocklete Golf, B/R Watch 2 Earn, TokenTrove a AtomicHub, které mají dohromady více než 500 000 registrovaných uživatelů.

Immutable Passport nabízí bezheslové přihlášení a automatické vytvoření peněženky pro hráče, aniž by si společnost převzala opatrovnictví nad jejich soukromými klíči nebo aktivy. Společnost také uvedla nový panel, který se automaticky zobrazuje po přihlášení a umožňuje hráčům snadno objevovat nové hry, ukládat a přidávat finanční prostředky, propojovat peněženky třetích stran a spravovat všechny své herní předměty v jednom prostředí.

Tato iniciativa je součástí širšího úsilí Immutable usnadnit Web3 hraní. Nedávno tým integroval Transak jako možnost platby pro své hry a oznámil, že v roce 2024 spustí možnost bezplatných transakcí pro jejich platformu zkEVM.

Immutable Passport využívá Magic software development kit, který při prvním přihlášení generuje soukromý klíč. Tento klíč je zašifrován a odeslán do modulu Hardware Security Module společnosti Amazon Web Services, kde je poté uložen. Ani Immutable, ani Magic nemají k tomuto klíči přístup, protože přístup k modulu je ovládán prostřednictvím tokenu specifického pro zařízení odeslaného uživateli e-mailem.

Immutable Passport je příkladem, jak společnost usiluje o snížení komplexnosti a zvýšení pohodlí při přihlašování a onboardingu do blockchainových her. Tímto způsobem chce Immutable přilákat více hráčů do světa Web3 her a zároveň jim poskytnout bezpečnější a plynulejší zkušenost.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..