FIFA NFT

FIFA vydává novou NFT kolekci s možností získat lístky na Mistrovství světa 2026

FIFA nedávno oznámila zahájení prodeje nové kolekce NFT v rámci platformy FIFA+ Collect, která je naplánovaná na 15. prosince. Tato kolekce, která bude obsahovat 100 digitálních sběratelských předmětů vytvořených na blockchainu Algorand, nabídne držitelům šanci získat lístky na finále Mistrovství světa FIFA 2026. Kromě toho bude na prodej dalších 900 sběratelských předmětů na síti Polygon, které budou dostupné prostřednictvím platformy OpenSea od 19. prosince, a budou zahrnovat použité předměty z mistrovství světa FIFA 2023 a další zážitky spojené s FIFA.

Platforma FIFA+ Collect od svého zahájení v září 2022 zprostředkovala vydání 11 NFT kolekcí, přičemž bylo vytvořeno 909 255 digitálních sběratelských předmětů a platforma zaznamenala obrat v hodnotě 2,4 milionu dolarů. V tomto kontextu FIFA představuje nové způsoby, jakými se mohou fanoušci spojovat se svými oblíbenými hráči, týmy a samotnou hrou.

V rámci tohoto projektu FIFA spolupracuje s blockchainovou firmou Modex, která převezme strategický management digitální sběratelské platformy FIFA. Generální ředitel Modexu, Francesco Abbate, vyjádřil nadšení z možnosti podporovat organizaci FIFA. Tento krok je součástí širšího trendu, kde různé společnosti využívají profesionální sport jako prostředek k propojení se spotřebiteli v oblasti blockchainu a kryptoměn.

NFT kolekce FIFA byla původně vytvořena na Algorandu, ale nyní plánuje přesun na Polygon, blockchain, který je oblíbený mezi Web3 projekty. Tento krok je vnímán jako součást rozšiřující se iniciativy FIFA v oblasti digitálních sběratelských předmětů a otevírá nové cesty pro fanoušky fotbalu z celého světa vlastnit unikátní kus fotbalové historie.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..