Etherscan Solscan
Zdroj: Analytics Insight

Etherscan a Solscan spojí síly pro lepší přístup k datům na blockchainu

V prvních dnech roku 2024 oznámil Etherscan, přední prohlížeč dat pro Ethereum blockchain, akvizici Solscanu, významného prohlížeče dat pro ekosystém Solana. Toto spojení je významným krokem v rozšiřování služeb souvisejících s daty blockchainu napříč různými ekosystémy. S více než třemi miliony měsíčních uživatelů a rozsáhlou komunitou na platformě X (dříve Twitter), Solscan přináší Etherscanu nejen uživatelskou základnu, ale i své detailní analýzy a přehledy.

Tým Solscanu, nyní součást rodiny Etherscan, se zavázal poskytovat vylepšenou podporu a plynulejší uživatelský zážitek, což zahrnuje vylepšení uživatelského rozhraní, navigace a celkové přístupnosti. Tato akvizice je viděna jako zásadní krok ve světě průzkumu blockchainu, který zvýší podporu a zlepší uživatelský zážitek.

Matthew Tan, generální ředitel a zakladatel Etherscanu, zdůraznil, že tým Solscanu prokázal svou odbornost poskytováním podrobných vhledů a analýz. Jejich schopnost zpřístupnit data blockchainu a učinit je uživatelsky přívětivými se dokonale shoduje s posláním Etherscanu. S akvizicí plánuje Etherscan integrovat užitečné funkce napříč oběma platformami a poskytovat důvěryhodně neutrální a spravedlivý přístup k blockchainovým datům.

Toto spojení přichází v době, kdy Solana zaznamenala významný nárůst hodnoty. V prosinci překonala tržní kapitalizaci BNB od Binace a krátce převýšila Ethereum v denních objemech obchodování na decentralizovaných burzách. Solana také překonala Ethereum v globálních vyhledáváních na Google, což naznačuje rostoucí zájem a důležitost ekosystému.

Toto sloučení může řešit rostoucí potřebu nástrojů pro sledování a analýzu napříč blockchainy. Sloučením jejich zdrojů a odborných znalostí budou Etherscan a Solscan lépe vybaveny k inovacím a rozšíření svých stávajících služeb. Konsolidace je často považována za známku zrání průmyslu a může vést k efektivnějším a komplexnějším službám. Etherscan, považovaný za vlajkovou loď prohlížečů bloků pro Ethereum, je široce uznáván a rozsáhle využíván komunitou díky své komplexní sadě funkcí.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..