DeGods Season III

DeGods představili plány pro Season III

Včera DeGods odhalili své plány pro „Season III“ své NFT kolekce. Hlavní změny spočívají ve změně některých „traits“, zjednodušení uměleckého stylu kolekce a přidání PFP pro ženy.

 

DeGods upřesnilo, že tento přístup znamená, že celková kolekce nebude mít více NFT. Místo přidávání nových tokenů bude mít každý individuální DeGod NFT nyní čtyři variace daného NFT. Přidávání nových NFT je běžným problémem u projektů, které přidávají další tokeny s podobným uměním do kolekce, jak bylo vidět například u Elementals od Azuki, z něhož se projekt dosud nevzpamatoval.

DeGods oznámil v tweetu, že aktualizace jejich tokenu bude stát 333 DUST. DUST je utility token NFT kolekce. Kolekce upřesnila, že 100% DUST bude věnováno do jejich „Points Parlor“ prize poolu, kde držitelé DeGods Season III mohou hrát hry a získávat ceny.

DeGods také dodali, že pokud si držitelé nemohou dovolit utratit téměř $750 na aktualizaci svého tokenu, cena za tuto změnu postupně klesne, aby bylo možné nalákat více držitelů k transformaci jejich tokenů.

První reakce na „Season III“ jsou prozatím velmi smíšené a zatímco spousta držitelů vítá změnu uměleckého stylu NFT, další investoři zřejmě očekávali více. Tomu odpovídá i dramatický pokles ceny DeGods NFT, která se snížila z 9 ETH před 2 dny na současných 6.3 ETH.

DeGods začal jako NFT projekt založený na Solaně, ale po kolapsu FTX a jeho silném dopadu na Solanu se projekt přesunul na vedoucí NFT blockchain Ethereum.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..