NFT-Coachella-OpenSea
Zdroj: Circulotne

Coachella a OpenSea přináší budoucnost festivalových zážitků

Coachella, ikonický hudební festival, propojuje virtuální a reálný svět díky partnerství s OpenSea, přední platformou pro obchodování s NFT. Tato spolupráce odhaluje tři exkluzivní kolekce NFT, známé jako Coachella Keepsakes, které nesou nejen digitální hodnotu, ale i reálné výhody pro jejich držitele.

První kolekce z této série poskytuje majitelům NFT unikátní přístup do VIP zón, kde mohou zažít festival zcela novým způsobem. Za cenu 1 499 dolarů si návštěvníci mohou zajistit nejen exkluzivní zážitky, ale také fyzické suvenýry, které propojují hmatatelný a digitální svět. Další kolekce rozšiřují tuto nabídku o speciální zboží a umělecké spolupráce, což z nich činí nejen digitální suvenýry, ale i investice do nové éry festivalových zážitků.

Sam Schoonover, inovační lídr Coachella, zdůrazňuje, že vlastnictví těchto NFT umožňuje návštěvníkům festivalu aktivně přizpůsobovat své zážitky. Tímto způsobem se Coachella snaží překlenout propast mezi tradičními a digitálními zážitky, čímž nabízí návštěvníkům nejen vzrušení z hudebních vystoupení, ale i novou dimenzi osobního zapojení do festivalu.

Tento průlomový krok signalizuje začátek nové éry v oblasti festivalů a živých akcí.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..