Buď v obraze #48: ApeCoin DAO spolupracuje s Animoca Brands, Sega objevuje blockchainové hry

Začínáme 48. týdenní sondaž, kde nás čeká mix tradičních hráčů a inovativních přístupů v digitálním prostředí. ApeCoin DAO a Animoca Brands spolupracují na prohloubení funkcionality ApeCoinu, zatímco tradiční jmena jako Michelin a Sega se stávají novými hráči v světě NFT a blockchainu. Michelin zasahuje do prostoru Web3 s výjimečnými zážitky a Sega přijímá blockchainové hry s otevřenou náručí. A v metaverse, The Sandbox přivítá zkušeného veterána herního průmyslu. Přečtěte si více v přehledu níže!

ApeCoin DAO bude spolupracovat s Animoca Brands na rozšíření funkcionalit ApeCoinu

ApeCoin DAO oznámila partnerství s platformou Forj, která je součástí společnosti Animoca Brands. Cílem této spolupráce je zavedení programu na podporu NFT, který má podpořit projekty zaměřené na rozšíření funkcionality ApeCoinu. Program Ape Accelerator, je popisován jako komunitou řízená iniciativa, která se může pochlubit členstvím více než 200.000 osob. Ekosystém ApeCoinu má být posílen pomocí získání potřebných finančních prostředků pro projekty, které jsou považovány za relevantní a přínosné.

Michelin představil NFT kolekci a Michelin 3XPLORER Club s exkluzivními zážitky

Michelin představil svůj projekt v oblasti Web3, Michelin 3xplorer Club, s kolekcí NFT o 5 000 kusů. Tato kolekce poskytuje členům možnost účastnit se exkluzivních akcí. Prodej NFT byl zahájen za 0,05 ETH za kus. Spolupracovali na něm s partnery getbulldog.xyz, Goeland Studiem a METAV.RS. Michelin se zaměřuje na hlubší spojení se svou komunitou v digitálním světě. Více v článku zde.

Sega objevuje blockchainové hry za pomocí NFT

Spoluředitel společnosti Sega, Shuji Utsumi, se podělil o optimistické pocity ohledně blockchainových her, což znamená výrazný posun oproti jeho předchozímu postoji, kdy kritizoval model play-to-earn. Nyní uznává, že blockchainové hry by mohly zavést nové prvky jako je vlastnictví aktiv nebo potenciální výdělky pro hráče – aspekty, které nejsou v tradičním herním odvětví běžné. Sega nyní hodlá spolupracovat se společností Double Jump, která se zabývá blockchainovým gamingem. Cílem spolupráce je vyvinout novou karetní hru Battle of Three Kingdoms, která bude obsahovat NFT karty inspirované původní hrou z roku 2005

The Sandbox zaměstnal bývalého ředitele mobilní divize Playstation

Společnost The Sandbox jmenovala Nicolu Sebastianiho do funkce ředitele pro obsah, aby v rámci metaverse začal vytvářet nové ekosystémy. Sebastiani se již léta pohybuje v herním odvětví, nejprve působil v mobilní divizi Ubisoft, poté se podílel na založení platformy Apple Arcade a v posledních dvou letech stojí v čele Playstation mobile. Sebastiani má pomáhat mezinárodním tvůrcům s publikováním zážitků na jejich Sandbox LAND. Kromě toho bude nový provozní ředitel dohlížet na interní produkci her a vydávání her pro celou síť partnerů společnosti The Sandbox, která se skládá z více než 250 studií.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..