Zdroj: x.com/Blast_L2

Blast Foundation spouští první fázi airdropu s 17 miliardami tokenů BLAST

Dnes probíhá dlouho očekávaný airdrop nadace Blast Foundation, který má zásadní dopad na kryptoměnový trh. Nadace, která je správní organizací protokolu Blast, rozdělí celkem 17 miliard tokenů BLAST mezi své uživatele. Tento airdrop představuje první fázi, která proběhne v 10:00 ET, 22:00 HKT a 16:00 CET.

Z celkového počtu 17 miliard tokenů bude 7 % přiděleno držitelům Blast Points, dalších 7 % obdrží uživatelé, kteří získali Blast Gold účastí v decentralizovaných aplikacích. Zbývající 3 % půjdou nadaci Blur, která je distribuuje komunitě Blur jak pro retroaktivní, tak budoucí airdropy.

Nad rámec tohoto airdropu, Blast odhalil další detaily své tokenové ekonomiky. Protokol přidělil 50 % ze 100 miliardového celkového počtu tokenů komunitě, s dalšími komunitními airdropy plánovanými na příští tři roky. Zbytek tokenu bude rozdělen mezi klíčové přispěvatele, kteří získají 25,5 %, investory s 16,5 % a samotnou Blast Foundation s 8 %.

Blast, založený Tieshunem Roquerrem, který je také zakladatelem NFT marketplace Blur, si klade za cíl vytvořit nativní model výnosu pro Ethereum a stablecoiny. Hlavní síť platformy byla spuštěna 29. února a aktuálně disponuje celkovou uzamčenou hodnotou přesahující 1,67 miliardy dolarů.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..